ФБР опублікувало свідчення про втечу Гітлера в Аргентину

ФБР опублікувало свідчення про втечу Гітлера в Аргентину

Документи, датовані з 1945-го до 1953 року, довгий час зберігало ФБР у секреті

Федеральне бюро розслідувань США опублікувало раніше засекречені документи, в яких стверджують, що диктатор Третього Рейху Адольф Гітлер зовсім не покінчив із собою в Берліні в травні 1945 року, а втік до Аргентини. Документ опубліковано на сайті Федерального бюро розслідувань у чотирьох частинах.

Згідно з документами, які датовані періодом від 1945-го до 1953 року, якийсь чоловік, імені якого у тексті не наводять, ФБР заявило, що в 1945 році допомагало шістьом аргентинським чиновникам ховати Адольфа Гітлера. Поряд із цим твердженням стоїть позначка, що одержану від цієї людини інформацію "неможливо верифікувати".

У свідченнях невідомого йдеться, що він зустрічав Гітлера на узбережжі Аргентини в супроводі ще трьох людей через "приблизно два з половиною тижні" після того, як Берлін упав. Гітлер і його оточення прибули до Аргентини на двох підводних човнах, німецького диктатора супроводжували дві жінки, доктор і ще кілька людей. Згідно з планом чиновників, фюреру надали маєток біля Південних Анд, де він переховувався.

У своєму оповіданні анонім зазначив, що Гітлер став практично невпізнанним, оскільки зголив свої знамениті вуса. Крім того, фюрера мучила астма і виразка.

Офіційна версія загибелі Гітлера свідчить, що 30 квітня 1945 року, будучи у власному підземному бункері в Берліні, диктатор прийняв отруту і застрелився (ще за однією версією, був добитий своїм ад’ютантом, оскільки отрута не подіяла), не бажаючи потрапляти в руки радянським військам, які штурмували німецьку столицю. Обгорілі останки Гітлера і його дружини Єви Браун виявили в одній із воронок біля будівлі рейхсканцелярії.

Автор: che_day
Предыдущий материал

Артистку ансамбля ФСБ ограбили в Москве

Следующий материал

«Яндекс» уменьшит количество почтового мусора

Коментарии (0)