Українець намагався перенести через кордон з Польщі викрадені двері та кришку багажника


35-річний громадянин України намагався перенести з Польщі в Україні двері та кришку багажника до авто преміум-класу Mercedes GLE 350. Під час контролю у прикордонному пункті пропуску в Медиці чоловік ствердив, що це металобрухт. Виявилося, що насправді це частини автомобіля, що вже рік розшукують у Європі і який був викрадений у Великій Британії.

Про це повідомляє 1NEWS.

Відмічається, автомобільні частини, які українець хотів перенести пішки через прикордонний пункт пропуску, були у паперових коробках. Чоловік тягнув їх на товарному візку, а частину ніс у руках.

“Під час прикордонного контролю чоловік ствердив, що це дешевий металобрухт, придбаний на автошроті. Однак прикордонники не повірили його поясненнями, оскільки підозрювали, що транспортовані частини можуть мати злочинне походження. Виявилося, що слушно”, — зазначила майор Ельжбєта Пікор.

Вона додала, що коли прикордонники з Медики спільно із митниками перевірили реєстраційну інформацію на автомобільні частини, виявилося, що вони походять з авто Mercedes, викраденого у Великій Британії.

“Цей транспортний засіб уже рік розшукували по всій Європі”, — повідомила вона.

Це був не перший випадок. Ще один випадок, коли інший громадянин України намагався перенести через пішохідний пункт пропуску півтонний двигун із викраденого авто. Чоловік хотів вивезти його також на товарному візку.

Ще одного українця, який хотів виїхати в Україну через пішохідний пункт пропуску на електричному велосипеді, теж затримано.

“Спочатку він ствердив, що позичив велосипед у знайомих, а коли виявилося, що двоколісний транспортний засіб фігурує у базі як викрадений, він зізнався у злочині. Вартість викраденого велосипеда склала 8 тис. злотих (майже 2 тис. євро)”, — розповіла майор Пікор.

Джерело: УНН
Автор: seredova
Предыдущий материал

«И пусть победит сильнейший. Только болельщикам из обеих команд — вести себя вежливо и правопорядок не нарушать!», — Шевченко о дебатах

Следующий материал

Запорізький національний технічний університет перейменували

Коментарии (0)