Меркель стало погано на зустрічі із Зеленським

Меркель стало погано на зустрічі із Зеленським

Канцлерці Німеччини Ангелі Меркель стало погано під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським. На площі перед резиденцією канцлери у Берліні вона тремтіла та похитувалась. Як з’ясувалось згодом, причиною поганого самопочуття Меркель тала спека та зневоднення.

Як пише AP, під час програвання гімнів країні усе тіло Меркель помітно струснуло, і вона стиснула губи, намагаючись втриматись на ногах. На шляху до резиденції вона вже виглядала жвавішою — швидко йшла по червоній доріжці з Зеленським у будівлю, зупиняючись, щоб привітати військовий оркестр та почесну варту.

Уже після зустрічі Меркель повідомила журналістам, що почувається значно краще і послалась на спеку, адже сьогодні в Берліні 29 градусів спеки.

"Відтоді я випила принаймні три склянки води – я, очевидно, потребувала цього, тому зараз я почуваюся дуже добре", — сказала вона.

Зеленський у свою чергу додав, що під час інциденту був напоготові.

"Я стояв поруч з нею, повірте мені, вона була в безпеці", — сказав глава держави.

Інформаційне агентство dpa у свою чергу зазначає, що це не перший випадок, коли Меркель стало погано при подібних обставинах на жаркому сонці. Зокрема в 2014 році Меркель відклала телевізійне інтерв’ю в останню хвилину після повідомлення про слабкість, але її представник згодом повідомив, що вона змогла провести його пізніше після прийому їжі і пиття.

Водночас німецькі закони про конфіденційність медицини дуже суворі, тому інформація про можливе нездужання канцлери навряд стане публічною.

Автор: tanyakurganova
Предыдущий материал

Шантажують забудовників на $300 тис.: журналісти розкрили "будівельну" схему

Следующий материал

ТРЦ Gulliver разыгрывает пригласительные на ужин-дегустацию в Mr. ZUMA

Коментарии (0)