Зеленський заявив у Німеччині, що іноземний бізнес боїться українських правоохоронців і судів

Зеленський заявив у Німеччині, що іноземний бізнес боїться українських правоохоронців і судів

Зеленський: Інвестиційний клімат це для нас пріоритет

Іноземні інвестори бояться працювати в Україні через її судову систему і правоохоронні органи. Таку думку 18 червня на зустрічі в Берліні з представниками німецького бізнесу висловив президент України Володимир Зеленський, повідомляє його сайт.

"Інвестиційний клімат – це для нас пріоритет. Я розумію, чого боїться іноземний бізнес: наших правоохоронних органів, які тиснуть на підприємців, наших судів, які його не захищають... Я як президент гарантуватиму вам незалежність інвестицій, гарантуватиму, що на вас ніхто не тиснутиме. Ми прагнемо бути європейською країною", – сказав він.

Зеленський також зазначив, що розвивати економіку України неможливо без усунення тиску правоохоронних органів на підприємців.

Німецькі бізнесмени заявили, що для розвитку співпраці Україні слід поліпшити інвестиційний клімат і провести адаптацію до європейських стандартів.

18 червня Зеленський перебував із візитом у Німеччині. Зокрема, із канцлеркою ФРН Ангелою Меркель він обговорював питання санкційного тиску на Росію, газового транзиту через Україну після 31 грудня 2019 року і підготовки зустрічі в нормандському форматі. Про цей формат ішлося й під час зустрічі Зеленського з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Автор: mira_the_red
Предыдущий материал

Рентабельность капитала украинских банков в 2019 году превысит 20%, – НБУ

Следующий материал

Население Украины продолжает сокращаться

Коментарии (0)