«Місце без стереотипів»: новий проект руху HeForShe в Україні

«Місце без стереотипів»: новий проект руху HeForShe в Україні


Ресторани, кав’ярні та бари – це ті місця, де міські мешканці проводять чимало часу: від кілька-хвилинних візитів за кавою до ділових обідів чи вечерь з друзями. Культура харчування в закладах стала поширеною, а це означає, що кожен відвідувач має почувати себе комфортно під час візитів до улюбленого місця. З іншого боку, ресторанний бізнес є одним з найвідкритіших і найдоступніших для працевлаштування на різні рівні, тому важливою складовою успішного закладу має бути зважена HR-політика.

Глобальний рух солідарності HeForShe в Україні від ООН Жінки ініціює масштабний проект, метою якого є зробити заклади харчування України більш толерантними, комфортними та ґендерно-збалансованими. «Місце без стереотипів» / Place without stereotypes – це система підтримки та відзнаки закладів, які у своїй роботі дотримуються принципів рівності. Ресторани та кав’ярні (або мережі закладів), долучаючись до проекту, візьмуть на себе конкретні зобов’язання.Першим учасником проекту «Місце без стереотипів» став громадський ресторан Urban Space 500 – соціальне підприємство, що об’єднало 500 інвесторів навколо ідеї розвитку міста. В рамках проекту ресторан зобов’язується:

  • забезпечити ґендерно-збалансований склад керівництва/управління закладу
  • зробити процес призначень на посади прозорим, мотивувати працівників подаватись та змагатись за топ-позиції, забезпечити працівників правом на декрет та корегування робочого графіку для підтримки грудного вигодовування
  • за підтримки ООН Жінки в Україні провести тренінг/зустріч з працівниками в залах (офіціанти, адміністратори, бармени) з протидії проявам сексизму та домагань серед клієнтів та/або інші тренінги спрямовані на підтримку та розвиток ґендерно-збалансованої діяльності закладу. Як результат – працівники повинні реагувати на дискримінаційні ситуації та сприяти їх урегулюванню
  • зробити заклад комфортним для батьків, надати місце/кімнату для переодягання дітей та сприяти неупередженому ставленню до грудного годування у залах закладуДолучившись до проекту «Місце без стереотипів», кожен заклад отримує спеціальну табличку від руху HeForShe, яка буде розміщена біля входу. Ініціатори проекту будуть моніторити дотримання принципів проекту через відгуки та опитування відвідувачів у соцмережах, а також зустрічатись з представниками керівництва закладу для обговорення.

Автор: dmpokrov
Предыдущий материал

Зеленский рассказал, почему не помог «дрожащей» Меркель

Следующий материал

Россия сбила боинг: Кто сбил малайзийский Боинг

Коментарии (0)