Дострокові вибори виявилися на межі зриву: у Зеленського видали все, це дуже небезпечно

Проведення позачергових виборів до Верховної Ради 2019 може бути зірвано

Таку заяву зробив лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1 + 1”.
За його словами, загроза над проведенням виборів нависла через вимоги до Центрвиборчкому внести до складу учасників виборчого процесу партію “Рух нових сил” і передрукувати бюлетені.

“Ситуація небезпечна, тому що частина бюлетенів надрукована”, – підкреслив він і додав, що мова йде про більш 5 млн екземплярів.«Це може призвести до зриву виборів, тому що ці бюлетені потрібно передрукувати, на це потрібно мати додатковий ресурс, який в бюджеті не передбачено”, – поскаржився політик.

Другою проблемою, за його словами, є час, який потрібен на зміну бюлетенів.

“На жаль, ця кампанія дуже динамічна, і це може привести до зриву виборів. Я думаю, що це одна з технологій, яка може бути використана”, – заявив Разумков.

Раніше також повідомлялося, що в одному з судів Києва прийняли рішення, яке поставило під загрозу дострокові вибори в Раду. Про це заявила голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

«Шостий апеляційний адміністративний суд прийняв рішення про пережеребкування. На сьогоднішній момент надруковано фактично 5 млн 200 бюлетенів. Мені зараз складно прокоментувати всі юридичні аспекти прийнятого рішення, але я вам повідомляю, що це акція спрямована на зрив виборів», – зазначила вона.

Популярні новини зараз
Вбивство гардеробниці з Ради: на кукурудзяному полі виявили ще одну жертву, подробиці трагедії «Гори в пеклі»: стали відомі подробиці вбивства гардеробниці з Ради Спалена живцем: подробиці розправи над українською красунею, "щотижня дарував квіти" Панін раптово пішов із життя: трагедія в світі російського кіно, подробиці
Всі новини


результаты выборов, второй тур выборов президента украины

За словами жінки, відомство має намір оскаржити рішення суду.

У той же час журналіст Анатолій Яворський уточнив, що в разі програшу апеляції, дострокові вибори в Раду можна вважати зірваними.

Автор: scabere
Предыдущий материал

Копенгаген вновь признан самым дорогим городом для экспатов в ЕС

Следующий материал

Жителей Павлодара просят без крайней необходимости не обращаться в СпецЦОН

Коментарии (0)