Після трьох нападів тремтіння Меркель брала участь в офіційній церемонії сидячи

Після трьох нападів тремтіння Меркель брала участь в офіційній церемонії сидячи

Глави Данії та ФРН слухали гімни своїх країн сидячи

Після трьох нападів тремтіння канцлерка Німеччини Ангела Меркель на офіційній зустрічі із прем’єр-міністнркою Данії Метте Фредеріксен вислухала гімн сидячи. Про це повідомляє видання Die Welt.

Фредеріксен прибула до Берліна сьогодні.

Die Welt оприлюднила відео, на якому Меркель зустрічає гостю з Данії, після чого обидві сідають на стільці і слухають гімни Німеччини та Данії у виконанні оркестру. Зазвичай під час цієї частини церемонії всі стоять.

Цього разу із главою уряду ФРН усе було гаразд, зазначає видання. У повідомленні йдеться, що зазвичай напади в Меркель траплялися тоді, коли їй доводилося довго стояти.

18 червня під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським вона тремтіла й хиталася. Тоді канцлерка відповіла, що її самопочуття могло погіршитися через спеку і зневоднення.

27 червня під час виступу президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмайера Меркель знову тремтіла. Після цього офіційна представниця німецького уряду Мартіна Фіц заявила журналістам, що канцлерка "дуже активна і здорова".

Востаннє напад у Меркель стався 10 липня під час зустрічі із прем’єр-міністром Фінляндії Антті Рінне.

На пресконференції після зустрічі Меркель сказала, що з нею все гаразд. Вона заявила, що "працює над тим, що сталося", і вірить, що "так само, як це трапилося одного разу, так воно і зникне". Інакше, за словами Меркель, вона переконана, що буде "цілком здатна" виконувати свою роботу.

Подробиць свого діагнозу або лікування Меркель не повідомила.

Автор: kuzma_prutkoff
Предыдущий материал

Путин дал Зеленскому ответ по Донбассу и объявил требования: «только после…»

Следующий материал

Систему объявления тревоги обновят в Арыси

Коментарии (0)