У Росії затримання російського танкера українською спецслужбою назвали "продовженням провокації" Порошенка

У Росії затримання російського танкера українською спецслужбою назвали

Російський танкер затримали в Ізмаїлі

Затримання Службою безпеки України в порту Ізмаїла Одеської області російського танкера Nika Spirit, який блокував прохід в Азовське море українських військових кораблів – продовження "провокації" п’ятого президента України Петра Порошенка.

Про це 25 липня заявив у "Фейсбуці" голова комітету Ради Федерації РФ із міжнародних справ Костянтин Косачов.

"Або СБУ України діє за санкцією свого президента, і тоді [президент України] Володимир Зеленський де-факто продовжує провокацію, вчинену його попередником Порошенком в інтересах власної виборчої кампанії. І це дуже погано. І для України, і для відносин із Росією, і для всіх тих людей, які так чекали від Зеленського нової політики", – написав він.

Косачов припустив, що СБУ "діє на власний розсуд і в обхід президента, намагаючись втягнути його в цю зашкарублу провокацію".

"Тоді Зеленський – усього лише інструмент у руках українських силовиків попереднього розливу", – вважає російський сенатор.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2338637206217028&id=100002123135703

У МЗС РФ заявили агентству ТАСС, що з’ясовують обставини затримання Nika Spirit "для вжиття адекватних заходів". Російські дипломати попередили, що захоплення росіян, якщо таке буде, кваліфікують як порушення міжнародного права, "і наслідки не змусять себе чекати".

Російська омбудсменка Тетяна Москалькова зв’язалася з уповноваженою Верховної Ради з прав людини Людмилою Денісовою з метою одержати інформацію про обставини затримання судна і про людей, які перебували на затриманому танкері, зазначили на сайті Москалькової.

25 липня у СБУ повідомили про затримання російського танкера Nika Spirit, який зайшов у порт Ізмаїла 24 липня. Саме він 25 листопада 2018 року блокував у Керченській протоці українські бронекатери "Нікополь" і "Бердянськ" та буксир "Яни Капу". За даними відомства, раніше танкер мав назву Neyma, він змінив її "з метою приховування причетності до незаконних дій та акту агресії".

Автор: sl_lopatnikov
Предыдущий материал

Выборы в Раду: голосование признано недействительным на двух участках

Следующий материал

Главу Huawei заметили в аэропорту с гибким Mate X

Коментарии (0)