Милуємось і заздримо мовчки: Шейх Абу-Дабі показав свою розкішну колекцію автомобілів з нульовим пробігом (фото, відео)

Милуємось і заздримо мовчки: Шейх Абу-Дабі показав свою розкішну колекцію автомобілів з нульовим пробігом (фото, відео)
У колекції представлені такі ікони автомобілебудування, як Bugatti, Mercedes, McLaren, Ferrari, Lamborghini, Porsche і тому подібне.Команда каналу Hoonigan Bonus вирушила в Абу–Дабі, де їм пощастило побувати на приватному гоночному треку. Його особливістю стала колекція неймовірно дорогих автомобілів власника даного треку, передають з посиланням на

У колекції представлені такі ікони автомобілебудування, як Bugatti, Mercedes, McLaren, Ferrari, Lamborghini, Porsche і тому подібне. Один лише суперкар Bugatti Veyron представлений тут в чотирьох версіях: Vetesse, Grand Sport, Chroma.

Одним з найяскравіших екземплярів колекції є перший в світі автомобіль Benz Patent Motorwagen 1886. Мова йде про одну з 150 офіційних реплік від Mercedes, побудованих в 2003 році.

Примітно, що всі автомобілі в колекції знаходяться в ідеальному стані. Більш того, багато з них навіть не бачили справжньої дороги і стоять у сховищі з нульовим пробігом.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Автор: raina_rai

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Из-за нарушений Гострудинспекции сорван ремонт памятника в центре Саратова, откуда три года назад выселили школу-интернат для глухих детей

Следующий материал

Союз машиностроителей сделал заявление после слов Шукеева о мошенниках в отрасли

Коментарии (0)