Луценко пригрозив Горбатюку за підозри суддям Окружного адмінсуду

Луценко пригрозив Горбатюку за підозри суддям Окружного адмінсуду

Луценко пригрозив Горбатюку за підозри суддям Окружного адмінсуду

Генпрокурор дорікнув голові управління спецрозслідування ГПУ в тому, що матеріали справи пізно потрапили до його заступників, а також підкреслив, що до справи не додано жодної сторінки з доказами.

Службовою відповідальністю пригрозив генеральний прокурор Юрій Луценко керівнику Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України (ГПУ) Сергію Горбатюку у зв’язку з підозрами суддям Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК). Про це Луценко написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" у понеділок, 29 липня.
Він стверджує, що проєкти підозр, в установленому порядку зареєстровані в канцелярії, потрапили на стіл заступника ГПУ тільки в понеділок о 10:55, зазначивши, що його заступники працювали й на вихідних.
"При цьому до проєктів підозр підлеглі Горбатюка не додали жодного листа з доказами, жодного файлу НСРД (негласних слідчих розшукових дій)", — зазначив генпрокурор.
Луценко додав, що 30 липня заступник генпрокурора збирає нараду для заслуховування доказів у справі.
"На завтра заступник генпрокурора збирає нараду для заслуховування доказів у справі. Саме він несе, зокрема, кримінальну відповідальність за об’єктивність підписаної підозри", — додав Луценко.
Крім того, Луценко додав, що ніяких сентиментів до фігурантів розмов у нього немає.
"Якщо мій заступник, або з 1 серпня я сам отримаємо всі необхідні доказові матеріали слідства і повні протоколи запущених НАБУ в ефір протоколів НСРД — підозру буде підписано. Якщо ні — буде службова відповідальність", — заявив Луценко.
Нагадаймо, що 26 липня детективи НАБУ провели обшуки в Окружному адмінсуді Києва, у тому числі в кабінеті голови суду Павла Вовка. У НАБУ відзначили, що обшуки проходили у справі можливого скоєння кримінальних правопорушень головою і окремими суддями ОАСК.
У Генпрокуратурі заявили, що дії суду становлять загрозу національній безпеці України.
Корреспондент.net
Автор: mcdowns
Предыдущий материал

"Первый член экипажа!" В Украину вернули любимицу пленных моряков

Следующий материал

На півдні Африки жорстоко вбили туриста з України: перші подробиц

Коментарии (0)