У Миколаєві проведуть заходи з протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. В Україні третій рік поспіль Мінсоцполітики у співпраці із суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми проводить загальнонаціональну інформаційну кампанію.

30 липня інформаційні акції пройдуть по всій Україні. Серед основних локацій — залізничні вокзали та кінотеатри.

Зокрема в Миколаєві заплановано провести заходи в двох локаціях:

· залізничний вокзал міста Миколаєва;

· Кінотеатр Multiplex City Center (зал № 1): за адресою: м.Миколаїв, пр.Центральний,98

Так, о 10:15 у кінотеатрі Multiplex City Center відбудеться безкоштовний показ та обговорення документальної стрічки «Жінка в полоні».

Це фільм про Маріш, 52-річну жінку, яка служить одній угорській родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і заборонили виходити з дому без дозволу. З Маріш поводяться, як із твариною: вона харчується недоїдками і не має ліжка для сну. Дні й роки минають у страху, але жінка мріє повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона — не одна. Після двох років зйомок Маріш набирається духу і розповідає про свій план: «Я втечу». Фільм простежує героїчний шлях жінки назад до свободи.

У приміщенні залізничного вокзалу м.Миколаєва проходитимуть просвітницькі акції: активісти роздаватимуть листівки та спілкуватимуться з людьми.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до кампанії: відвідати просвітницькі заходи, дізнатися більше про небезпеки сучасного рабства і поширювати цю інформацію.

ПротиДІЙмо торгівлі людьми разом!

Автор: malamant
Предыдущий материал

Собираем урожай кабачков и цукини: 10 интересных рецептов

Следующий материал

Huawei на четверть увеличила выручку на фоне санкции США

Коментарии (0)