ГПУ викликала голову Окружного адмінсуду

ГПУ викликала голову Окружного адмінсуду

ГПУ викликала голову Окружного адмінсуду

Суддя Павло Вовк має з’явитися в Генпрокуратуру 2 серпня для проведення процесуальних дій.

Генеральна прокуратура України викликала для вручення підозри голову Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка. Про це свідчить повістка, опублікована на сайті відомства у вівторок, 30 липня.
Відзначається, що Вовк має з’явитися в Генпрокуратуру 2 серпня о 14:00 для проведення процесуальних дій — вручення письмового повідомлення про підозру (ст. 278 КПК України) і допиту в якості підозрюваного (ст. 224 КПК України).

Фото: ГПУ
У свою чергу, генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що четверо суддів Окружного адмінсуду викликаються в Генпрокуратуру 2 серпня для вручення підозр.
"У справі ОАСК. Заступник генпрокурора заслухав матеріали справи. Повістки чотирьом суддям на п’ятницю 2 серпня для вручення підозр — вислані", — написав Луценко на своїй сторінці в Facebook.
Нагадаймо, 26 липня детективи НАБУ провели обшуки в Окружному адмінсуді Києва, в тому числі, в кабінеті голови суду Павла Вовка. У НАБУ відзначили, що обшуки проходили у справі можливого скоєння кримінальних правопорушень головою і окремими суддями ОАСК.
У Генпрокуратурі заявили, що дії суду становлять загрозу національній безпеці України.
Також НАБУ оприлюднило записи розмов нібито суддів Окружного адмінсуду, які фігурують у справі про втручання суду в роботу інших органів влади.
У самому суді всі звинувачення заперечують, а опубліковані докази називають брехнею.
Автор: frantsouzov
Предыдущий материал

Екс-начальник ППО «ДНР» Цемах і екс-начштабу «міноборони» Купріян свідчитимуть для суду Нідерландів

Следующий материал

В Кременчуге по-прежнему лежит памятник Ленину

Коментарии (0)