Зеленський заговорив про нового генпрокурора: хто замінить Луценка, “Мені зараз складно…”

Зеленський заговорив про нового генпрокурора: хто замінить Луценка, “Мені зараз складно…”

Президент Володимир Зеленський анонсував швидку відставку діючого Генерального прокурора Юрія Луценка

Про це він заявив під час зустрічі з громадськістю Черкас, йдеться на сайті президента.

«Мені зараз складно щось говорити стосовно прокурора. По-перше, я не знаю цієї людини. По-друге, ми призначимо нового Генерального прокурора. Це буде, коли з’явиться нова Верховна Рада. І це його завдання – змінювати всіх прокурорів. Нехай Генеральна прокуратура розбирається з цим питанням», – зазначив він.


Ірина Луценко

Також Зеленський нагадав, що в його повноваження президента не входить ні призначення, ні звільнення місцевих прокурорів.

Як повідомлялося раніше, глава ГПУ Юрій Луценко спробує красиво піти у відставку, але через деякий час йому почнуть приходити повістки. Подібну думку висловив політичний експерт Віктор Небоженко.

За його словами, Юрій Луценко, можливо, повернеться з відпустки, в яку він пішов відразу після позачергових виборів у Верховну Раду.

Проте, як стверджує політичний експерт, йому не варто розслаблятися, оскільки через час з прокуратури йому будуть надходити повістки на допит.

«Луценко за час перебування на посаді генпрокурора багато чого наговорив. Плюс придумана разом з СБУ справа «вбивства» російського журналіста Аркадія Бабченко Аркадій Бабченка живий: деталі . Всередині прокуратури у Луценка є завзяті вороги. Він не вирішив ні судову, ні політичну проблему Майдану. За все треба відповідати», — стверджує Віктор Небоженко.

Популярні новини зараз
Путін засвітився зі своїм коханцем на човні: "Старі збоченці" Співака Бориса Моісеєва більше немає: "Це кінець" Порошенко з родиною втік з України, перші подробиці: «летіли в...» Скандальне ток-шоу під загрозою, на 1+1 позбулися відомого ведучого: деталі
Всі новини

Підсумовуючи, політичний експерт заявив, що проти Юрія Луценка будуть подавати позови скандальний юрист Андрій Портнов. Втім, як стверджує Віктор Небоженко, Луценко не посадять у в’язницю.


Розкрита таємниця зникнення Луценко: «За все треба відповідати»

Автор: alvantara
Предыдущий материал

На ТЦ «Дарница» совершен очередной рейдерский налёт по указке Владимира Саенко

Следующий материал

Бурмистров заявил, что у "Салавата" многое не получилось в матче с "Нефтехимиком"

Коментарии (0)