Медикам Прикарпаття боргують 93 мільйони гривень зарплати. Найбільше – у Франківську

Медикам Прикарпаття боргують 93 мільйони гривень зарплати. Найбільше – у Франківську
Медикам Прикарпаття боргують 93 мільйони гривень зарплати. Найбільше – у Франківську

Медичним працівникам Івано-Франківської області продовжують боргувати заробітну плату.

Це питання розглянули 5 вересня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, інформує “Галка”.

Голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк зазначив, що дане питання розглядають на кожній комісії.

“Ви, напевно, думаєте, для чого “мусолити” дане питання кожного разу. У нас вже нова влада, і сподіваємося, Бог дав їм розуму, аби виплатити заробітну плату”, – говорить Піцуряк.

За його словами, у людей немає грошей, аби купити дітям зошити на новий начальний рік.

Директорка департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА Ірина Мацькевич повідомила, що станом на перше вересня медикам Прикарпаття боргують 93 мільйони гривень, з яких 32 мільйони – заборгована виплата.

Найбільша заборгованість у Франкіську – 22 мільйони гривень.

“Питання заборгованості заробітної плати медичним працівників є критичною вже протягом декількох місяців. Є ряд районів, які самостійно справляються з даною ситуацією, вони направляють власні кошти на виплату зарплати. Але є і такі, що бачать у своєму районі інші проблеми, тому кошти направляють на них”, – говорить Мацькевич.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Стовбан зазначив, що в закладах, які підпорядковуються департаменту – заборгованості немає.

“Нам підпорядковується 41 заклад, а інші належать до районних чи міських рад. У наших закладах заборгованості немає”, – говорить Стовбан.

Автор: bibkniga31
Предыдущий материал

Владимир Зеленский в рейтинге влиятельности обогнал Вакарчука (видео)

Следующий материал

Лавров заявил, что никогда не встречался со Смоленковым 

Коментарии (0)