З’явилась можливість безкоштовно поїхати на Антарктиду

Сервіс із бронювання житла Airbnb пропонує п’ятьом добровольцям безкоштовно відправитися до Антарктиди в складі дослідницької експедиції.

Про це повідомляє 1NEWS.

Якщо ви хочете дослідити крижані рубежі нашої планети, ви можете подати заявку на участь у проєкті Antarctic Sabbatical від Airbnb в партнерстві з некомерційною організацією Ocean Conservancy.

На чотири тижні в листопаді й грудні ви приєднаєтеся до науковиці Кірсті Джонс-Вільямс і чотирьох інших добровольців у дослідницькій експедиції, що вивчатиме вплив людини на екосистеми Антарктиди.

Всі дорожні витрати, харчування та проживання будуть покриті під час вашої подорожі найізольованішим континентом на Землі.

Щасливчики пройдуть двотижневий тренінг в Пунта-Аренасі (Чилі), що містить базові знання з гляціології, відбору проб у польових умовах, а також практичні навички роботи з лабораторним обладнанням. Після навчання експедиція відправиться досліджувати наявність мікропластику в Антарктиді.

Упродовж 10 днів учасники житимуть і працюватимуть в Union Glacier Camp. Але в перервах між відбором зразків снігу можна буде покататися на снігоходах і фетбайках, відвідати Південний полюс, побачити льодопад Дрейка, крижані скелі й острів Елефант.

Автор: mig294
Предыдущий материал

Ассоциации в сфере солнечной энергетики РК и РФ подписали соглашение на KEW в Нур-Султане

Следующий материал

Луценко отреагировал на жалобу разведчика США

Коментарии (0)