Мобільний зв’язок за паспортами: У СБУ готують українцям неприємності

Мобільний зв’язок за паспортами: У СБУ готують українцям неприємностіСлужба безпеки України виступає за продаж сім-карт для мобільного зв’язку суворо за паспортами, про що заявив глава відомства Іван Баканов, передають

Він сказав, що в такому випадку можна буде швидше вийти на осіб, які повідомляють про неправдиве замінування.

За словами Баканова, велика частина таких дзвінків надходить з РФ або ж тимчасово окупованих територій України, але також є дзвінки і з підконтрольною частини Києву.

"Я, з одного боку, розумію, скільки ресурсу витрачається на реагування на такі повідомлення. З іншого боку, я навіть не хочу уявляти ситуацію, коли правоохоронні органи перестануть реагувати на них. Адже якщо хоч одне з них виявиться правдивим, то наслідки будуть непоправні.

Більшість таких повідомлень дійсно надходить з окупованих територій, але не всі: трапляється, що і з підконтрольною Україні території. Потрібні зміни в законодавство, які не всім будуть до вподоби: продавати сім-карти за паспортом", — сказав він.

При цьому глава СБУ додав, що такий крок не вирішить проблему повністю, тому що часто повідомлення про мінування надсилають по електронній пошті.

Автор: thesnowbody
Предыдущий материал

Чому Кабмін Гончарука не такий популярний, як Кабмін Гройсмана. Пояснюють соціологи

Следующий материал

16 тонн металла на 4,5 млн тенге похитили мошенники у жителя Костаная

Коментарии (0)