«Не треба сподіватися, що приватний сектор буде сам збільшувати зарплати», – політолог про підвищення «мінімалки»

«Не треба сподіватися, що приватний сектор буде сам збільшувати зарплати», – політолог про підвищення «мінімалки»


Підвищення мінімальної зарплати до 5 тисяч гривень – правильний крок, який спрямований на детінізацію української економіки.

Об этом сообщает Слон РУ


Про це у коментарі ІНФОРМАТОРу розповів політолог Олексій Якубін.


«Підвищення мінімальної зарплати до 5 тисяч гривень – це правильний крок в наших реаліях. Підняття «мінімалки» працювало раніше, коли уряд Гройсмана це робив. Минулі випадки показали, що насправді невелика кількість ФОПів переходить в тінь, щоби не платити збільшені податки», – сказав він.
«В першу чергу, підвищення «мінімалки» розраховане на те, щоб виводити з тіні зарплати. Погодьтеся, у комерційному секторі небагато людей справді заробляють 5 тисяч гривень, решту зарплати вони отримують у конверті», – відзначив Якубін.


За словами політолога, проблема підвищення мінімальної зарплати актуальна не лише в Україні.


«Підвищення «мінімалки» – це не лише проблема України. Я слідкую за американською виборчою кампанією. Там зараз також є активна боротьба за мінімальну зарплату. У них була мінімальна оплата робочої години 7 доларів, а Джо Байден обіцяє 15 доларів. Це показник того, що не треба сподіватися, що приватний сектор, навіть при збільшенні доходів, сам буде збільшувати мінімальну чи середню зарплати», – наголосив експерт.


Нагадаємо, колишній народний депутат Дмитро Лінько назвав знущанням над українцями підвищення «мінімалки» на 277 гривень.


Джерело статті: “https://informator.press/ne-treba-spodivatysia-shcho-pryvatnyy-sektor-bude-sam-zbilshuvaty-zarplaty-politoloh-pro-pidvyshchennia-minimalky/”

Автор: sunny_jahmin

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

 Мэр Тернополя заболел коронавирусом после отказа городских властей усилить карантин

Следующий материал

О продлении мер поддержки МСБ объявил Касым-Жомарт Токаев

Коментарии (0)