Вчені з’ясували, як поводиться коронавірус у різні пори року

Вчені з’ясували, як поводиться коронавірус у різні пори року

Вчені прийшли до висновку, що навесні і восени частки коронавірусу живуть на різних поверхнях у середньому від 17 до 30 годин, а влітку — від 2 до 5 годин. Про це повідомляє Reuters, передають .

Об этом сообщает Преступная Россия

Університет Канзасу провів експеримент, досліджуючи те, як змінюється життєздатність частинок SARS-CoV-2 в різних умовах вологості та за різних температур. Вірус наносився на різні типи поверхонь, включаючи медичні рукавички та маски, бетон, картон, скло, пластик і сталь. Далі об’єкти поміщали у герметичні камери, де підтримувалися певні температура і рівень вологості.

Характеристики відповідали сезонам (весна, літо, осінь) і типовим умовам всередині опалювальних приміщень. Час від часу забиралися зразки вірусу і робилася спроба заразити їм культури клітин. Так, вірус, що жив у літніх умовах, зникав із поверхонь досить швидко (у середньому через 2-5 годин).

В умовах, характерних для осені або весни, вірус жив у 5-6 разів довше, ніж для літніх (на деяких поверхнях жив 160 годин і більше). Найменше часу вірусні частинки жили на поверхні тканин і бетону, а на пластиці та картоні жили найдовше в будь-яких кліматичних умовах.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/vcheni-ziasuvaly-iak-povodytsia-koronavirus-u-rizni-pory-roku-342974.html”

Автор: dzen_rusist

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Макеевский бандит Валерий Омельченко зачищает свою биографию в интернете

Следующий материал

Политолог объяснил, почему некоторые страны ЕС не хотят вводить санкции против Лукашенко

Коментарии (0)