Помер відомий український диктор Микола КозійУ віці 79 років помер український диктор Микола Козій.

Об этом сообщает RuGate


Про це написав генеральний продюсер “UA:Українське радіо” Дмитро Хоркін.


“Помер Микола Козій – легендарний диктор Українського радіо та перший бренд-войс телеканалу 1+1. Йому було 79 років. Голос епохи. Світла пам’ять, Маестро”, – йдеться в повідомленні.


Український актор дубляжу й диктор Микола Тимофійович Козій народився 19 червня 1941 року. Брав участь в озвучуванні низки популярних телесеріалів і програм, зокрема пізнавальних передач Українського радіо для школярів, так званого «Шкільного наукового радіотовариства», які виходили у 1980-ті роки щобудня від 16:10 до 16:35.


Від середини 1990-х був одним із ведучих ранкової інформаційної програми НРКУ, що звучала у проміжку з 07:00 до 07:40.


Микола Козій брав участь у дублюванні та озвученні фільмів “Король говорить”, “Ноїв ковчег”, телесеріалів “Альф”, “Коломбо”, мультсеріалів “Паровоз Томас і його друзі” та “Трансформери”.


Озвучив велику кількість аудіокниг (частину з яких зроблено для УТОС), передачі французької телекомпанії FCI, програму “Дотик природи”. Численні читачі УТОС завжди вважали Миколу Козія найкращим диктором аудіокниг. Вони нерідко брали в бібліотеках аудіокниги, керуючись у своєму виборі лише його іменем на коробці зі стрічкою. Читав текст для першої україномовної Біблії в аудіоформаті. ​


Джерело статті: “https://cometa.news/pomer-vidomij-ukrainskij-diktor-mikola-kozij/”

Автор: borminska
Предыдущий материал

Погода ухудшится: идет похолодание, в ряде областей пройдут дожди

Следующий материал

Лукашенко назвал организаторов протестов в Белоруссии

Коментарии (0)