Тернопільщина вкотре потрапила до «червоної» зониЗ 28 вересня міста Тернопіль та Бережани Тернопільської області будуть у “червоній” карантинній зоні.

Об этом сообщает Дедал


Таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Нове епідемічне зонування почне діяти з 00 годин 00 хвилин 28 вересня.


До помаранчевої зони потрапили: міста Кременець та Чортків, Бережанський, Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Заліщицький, Збаразький, Зборівський, Козівський, Кременецький, Лановецький, Монастирський, Підволочиський, Підгаєцький, Теребовлянський, Тернопільський, Чортківський та Шумський райони.


Нагадаємо, що у регіонах “червоної” карантинної зони забороняється посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.


Крім цього, у населених пунктах червоної зони тимчасово зупиняють роботу закладів культури, кінотеатрів, ресторанів, кафе, торговельно-розважальних центрів, спортивних залів, фітнес-центрів, а також закладів торговельного і побутового обслуговування.


Також обмеження діють на відвідування установ і закладів, які надають соціальні та реабілітаційні послуги людям, що перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено, центрів обліку бездомних осіб та мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.


Джерело статті: “https://cometa.news/ternopilshhina-vkotre-potrapila-do-laquo-chervonoi-raquo-zoni/”

Автор: elmaspb
Предыдущий материал

Эффективность боевой отравляющей системы "Новичок" сравнима с применением ядерной бомбы

Следующий материал

В Киеве на Троещине загорелась многоэтажка. Фото

Коментарии (0)