«Колапсу немає». Ляшко заявив, що жорсткий локдаун — «виключно резервний момент»

«Колапсу немає». Ляшко заявив, що жорсткий локдаун — «виключно резервний момент»

Заступник міністра охорони здоров’я та головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що система охорони здоров’я в Україні зараз справляється зі збільшенням кількості хворих на коронавірус, а жорсткий локдаун — «виключно резервний момент».

Об этом сообщает Компромат России

Про це він сказав у інтерв’ю Радіо Свобода.

«Сьогодні ми реєструємо по 5 000−5700 випадків в Україні — колапсу немає. Система охорони здоров’я справляється. Ми говоримо, що і до 10 тисяч — будемо справлятися… Певні лікарні будуть завантажуватися, госпіталізувати, перепрофільовувати нові ліжка і буде досить велика кількість хворих. Тому для того, щоб цьому запобігти, ми просимо всіх дотримуватися всіх протиепідеміологічних норм і правил», — резюмував Ляшко.

Читайте також:

Епідемія невігластва. Коронавірус поширюється Україною, поставивши медицину на межу колапсу — зокрема через байдужість населення

Він додав, що МОЗ робить усе можливе, аби запобігти «колапсу системи охорони здоров’я» та не зупиняти економіку.

«Ми розуміємо, що впровадження жорсткого локдауну — це вже виключно такий резервний момент, коли не можна буде нічого іншого зробити», — додав головний санітарний лікар.

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 6 410 осіб, 2194 пацієнти одужали, 109 — померли. Це антирекорд із кількості захворювань на COVID-19.

Загалом за весь час пандемії станом на 17 жовтня в Україні захворіли 293 641 людина, із них 124 113 одужали, летальних випадків — 5517.

Читайте також:
«Я не шкодую про наші рішення». Інтерв’ю з головним санітарним лікарем Віктором Ляшком — про карантин, вакцини і другу хвилю пандемії

У четвер, 15 жовтня, Державна комісія з питань ТЕБ та НС оновила розподіл України на карантинні зони. До червоної зони карантину в Україні внесли Харків, Полтаву, Суми, Чернівці, Чернігів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ і Сєвєродонецьк.

Через коронавірус уряд продовжив карантин до 31 грудня. Підхід до пом’якшення або посилення карантину залишився адаптивним.

Редактор: Катерина Денісова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-zhorstkiy-lokdaun-viklyuchno-rezervniy-moment-zayava-lyashka-50118320.html”

Автор: svetlodara

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Суд повторно арестовал "Русскую красавицу" и еще 42 картины Порошенко - ГБР

Следующий материал

Суд отменил решение НБУ о неплатежеспособности банка "Хрещатик"

Коментарии (0)