ЗМІ розповіли про нове приниження Польщею України

ЗМІ розповіли про нове приниження Польщею України

На вокзалі «Варшава Східна» відбулася церемонія відкриття меморіальної дошки нового «покровителя» інфраструктурного об’єкта — Романа Дмовського.

Об этом сообщает Moscow Post


Цю новину вкрай критично сприйняли українські ЗМІ, відзначаючи антиукраїнські погляди Дмовського. Як пише «Європейська правда», Дмовський виступав за максимально жорсткий курс щодо національних меншин в Польщі, зокрема за повну асиміляцію-полонізацію українців. Відзначається, що він був переконаний, що ослаблена Росія повинна була віддати частину своїх земель Польщі, а Україну (і Білорусь) треба розділити між Варшавою та Москвою щодо «національним принципом».

ЗМІ підкреслюють, що особлива іронія ситуації полягає в тому, що саме на цей вокзал приходять потяги з України, зокрема, склад «Київ-Варшава».

12 жовтня президент України Володимир Зеленський в ході візиту польського колеги до Києва заявив, що країни вже подолали більшість проблем в двосторонніх відносинах.

«Посварити Україну та Польщу хочуть багато наших недруги. І всім їм можу сказати тільки одне: не дочекаєтеся », — сказав Зеленський.

На його думку, між двома країнами не може бути ніяких суперечок, крім одного — в яких саме українських і польських містах провести спільні Олімпійські ігри або чемпіонат світу з футболу.


Джерело статті: “http://newformat.info/news/zmi-rozpovili-pro-nove-prinizhennya-polshheju-ukraini/”

Автор: meyrer
Предыдущий материал

Мангер, вечный подсудимый. Когда можно ожидать приговор по делу Гандзюк

Следующий материал

О чем Путин будет говорить с президентом Абхазии?

Коментарии (0)