Україну чекають фейки: експерт пояснив, чого очікувати від майбутнього президента США Байдена

Україну чекають фейки: експерт пояснив, чого очікувати від майбутнього президента США Байдена
последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
з відкритих джерел

3 грудня у столиці відбулась пресконференція щодо комунікації України зі США після інавгурації майбутнього президента Джозефа Байдена. Директор Інституту світової політики Євген Магда повідомив, що чекає українську політику за нового очільника Сполучених Штатів.

Об этом сообщает Министерство правды

"Треба бути готовими до того, що Україна буде стикатися з постійною протидією з боку наших опонентів. Прихід демократичної адміністрації в Сполучених Штатах для України буде означати максимальну інтенсифікацію різноманітних фейків про США. Це буде загострюватися на фоні новин про COVID-19 та на тлі несерйозності українського політичного керівництва", – Євген Магда, директор Інституту світової політики.

Також Магда зазначив, що зовсім скоро українські політики будуть намагатися потрапити на інавгурацію Джозефа Байдена. За його словами, з багатьма українськими політиками працюють американські лобістські структури, які обслуговують приватні інтереси. Саме тому потрібно зорієнтувати їх роботу в напрямку стратегічного партнерства з Україною.

Нагадаємо, експерт Північноамериканських програм Ради зовнішньої політики "Українська призма" Олександр Краєв запевнив, що Україна отримає підтримку від майбутнього президента Сполучених Штатів. За його словами, згідно із заявами майбутнього держсекретаря США Ентоні Блінкена, видно, що присутнє розуміння української проблематики.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/ukrainu-chekayut-feyki-ekspert-poyasniv-chogo-ochikuvati-vid-maybutnogo-prezidenta”

Автор: myfashion_diary
Предыдущий материал

Теперь должностные лица не могут занимать одно служебное место более 8 лет

Следующий материал

СБУ подозревает во взяточничестве очередного сотрудника Киевской таможни (фото, видео)

Коментарии (0)