Колишньому першому заступнику міністра охорони здоров’я повідомили про підозру,

лекарства

За матеріалами Служби безпеки, повідомлено про підозру колишньому першому заступнику міністра охорони здоров’я.

Об этом сообщает Компромат 2.0


Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Зазначається, що експосадовцю повідомлено про підозру за ст. 321-2 Кримінального кодексу України – порушення встановленого порядку доклінічного вивчення, клінічних випробувань і державної реєстрації лікарських засобів.

За матеріалами слідства, колишній посадовець сприяв незаконній реєстрації іноземних лікарських засобів недоведеної якості.

"Встановлено, що він ухвалив неправомірне рішення щодо державної реєстрації за спрощеною процедурою зарубіжного препарату, який фактично є біологічно активною добавкою і потребує додаткових досліджень. Таким чином цей БАД не міг бути зареєстрований як лікарський засіб, тим більше у "прискореному" режимі", – йдеться у повідомленні.

Як додали в Офісі генерального прокурора, підозрюваний безпідставно рекомендував здійснити державну реєстрацію препарату для лікування застуди і грипу. Цей препарат також широко використовувався для терапії COVID-19.

Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочину та кола причетних до нього осіб.

Правоохоронці не повідомляють імені підозрюваного, але зауважують, що минулого тижня він був звільнений урядом. Зазначимо, що 8 лютого Кабінет міністрів звільнив з посади першого заступника міністра охорони здоров’я Олександра Комаріду.

Источник: Политика и экономика