ВАКС конфіскував ТРЦ Ocean Plaza у Києві

Читать на русском

ВАКС конфіскував ТРЦ Ocean Plaza у Києві
ВАКС конфіскував ТРЦ Ocean Plaza у Києві

Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення конфіскувати українські активи російського олігарха Аркадія Ротенберга, зокрема київський торговельно-розважальний центр Ocean Plaza.

Об этом сообщает Компромат 2.0

Про це повідомляє Вищий антикорупційний суд у Facebook.

"Колегія суддів ВАКС задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до російського олігарха та його сина, а також ще двох російських громадян щодо конфіскації їхніх українських активів на підставі пункту 1-1 частини першої статті 4 Закону України "Про санкції"", — йдеться у повідомленні. .

Таким чином, ВАКС наклав арешт на Товариство з обмеженою відповідальністю "Авангард-Віларті", до складу якої входить Ocean Plaza.

На рішення ВАКС вже відреагував голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. Він зазначив, що рішення набуде чинності через 10 днів, проте навіть якщо російський олігарх захоче оскаржити його, шансів на успіх він не має.

"Майно близького друга Путіна перейде у власність держави і буде передано до управління Фонду держмайна. Ми попереджали, що російські олігархи заплатять за злочини проти України", — зазначив він.

Источник: Скандалы РУ