Румунія вирішила вислати 50 працівників посольства РФ

Читать на русском

Румунія вирішила вислати 50 працівників посольства РФ

Румунія вирішила вислати 50 працівників посольства РФ

Румунія вирішила скоротити дипломатичний і технічно-адміністративний персонал Росії в країні. Кількість послів обмежать до рівня представництва Румунії в РФ.

На виконання цього рішення країна-терористка має 30 днів. Про це повідомила пресслужба міністерства закордонних справ Румунії.

Так, уряд Румунії повідомив Москву про те, що вимагає від посольства Росії скоротити штат в Бухаресті на 51 людину. Тобто посольство РФ має залишити 21 дипломат і 30 технічно-адміністративних працівників.

При цьому вибір посад та співробітників, які підлягають відкликанню, поки що залишається за російською стороною. РФ має це визначити, дотримуючись обмежень, пов’язаних з кожною категорією.

У МЗС пояснили, що цей крок "відображає нинішній рівень двосторонніх відносин, різко знижений Румунією після розв’язання РФ агресивної війни проти України".

Нагадаймо, раніше у Румунії заявили, що підтримуватимуть Україну стільки, скільки знадобиться. Там також закликали до подальшого санкційного тиску на країну-агресорку Росію.