В Польщі з’явиться перший постійний гарнізон Збройних сил США

Читать на русском

В Польщі з’явиться перший постійний гарнізон Збройних сил США
В Польщі з’явиться перший постійний гарнізон Збройних сил США

Перший постійний гарнізон Збройних сил США з’явиться у Польщі. 21 березня відбудеться церемонія перетворення регіональної групи підтримки у гарнізон армії США у Польщі.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Про це повідомляється в заяві Міністерства національної оборони Польщі та RFM24.

Зазначається, що гарнізон армії США у Польщі стане восьмим постійним гарнізоном Збройних сил США в Європі та першим постійним гарнізоном американських військ у Польщі.

"Підрозділ створюється завдяки рішенню президента США у 2022 році та займатиметься інфраструктурним забезпеченням американських солдатів, дислокованих у Польщі. У завдання гарнізону також буде входити керівництво та управління передовими форпостами американських військ у Польщі", — заявили в Міноборони.

Табір Костюшка — назва передового командування П’ятого армійського корпусу США, яке діє у місті Познань з 2020 року. Його основним завданням є координація дій та нагляд за сухопутними військами США в Європі, оперативне планування, а також співпраця та синхронізація сил США з військами інших країн НАТО.

"Командування відіграє ключову роль в інтеграції дислокованих у Польщі американських військ та синхронізації їхньої взаємодії з нашими збройними силами", — додали в Міноборони.

Источник: Роспрес