"Їздить з українським прапором по Москві": Євген Нищук розповів про відомого російського актора, який не підтримує "русскій мір"

Читать на русском

"Їздить з українським прапором по Москві": Євген Нищук розповів про відомого російського актора, який не підтримує "русскій мір"

Народний артист України, двічі міністр культури та провідний актор Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Євген Нищук з перших днів великої війни захищає Україну зі зброєю в руках. Артист мобілізувався на фронт солдатом. Час від часу знаменитість буває у Києві, коли відпускає керівництво – грає вистави у театрі.

Згадуючи своє творче життя у довоєнний час, сам дивується, що ніколи не знімався з російськими акторами, яких тут свого часу було сила силенна. "Якось мене це оминуло, тому дружби ніякої з ними не було", – розповів Нищук в інтерв’ю OBOZREVATEL.

Актор зізнається, що час від часу з початку вторгнення обмінювався дописами зі своїм однокурсником, дуже відомим в Росії актором. Імені цього артиста Нищук не назвав зі зрозумілих причин. "Він не є прихильником "русского міра", – каже Євген. – Від спільних знайомих знаю, що їздив з українським прапорцем у машині по Москві. Казали, що і після повномасштабного вторгнення – також. Але жодного контакту бодай з кимось у тій країні – зараз не маю".

 uqidrkiqxeiqqqant

Євген Нищук називає Росію – країною гопників, бо "порушують всі домовленості та розуміють лише силу": "Нам треба усвідомлювати, що у будь-який момент якийсь черговий правитель Росії може захотіти повторити мрії Путіна. Тому наша задача – і зараз, і на майбутнє – нарощувати обороноздатність".

Повне інтерв’ю з актором та військовослужбовцем Євгеном Нищуком читайте у п’ятницю, 27 вересня.