"Слідуйте в укриття": хакери зламали радіо в Криму і попередили про атаки

Читать на русском

"Слідуйте в укриття": хакери зламали радіо в Криму і попередили про атаки
"Слідуйте в укриття": хакери зламали радіо в Криму і попередили про атаки

Мешканців півострова закликали збирати "тривожні валізки" та готуватися до евакуації до РФ. Окупаційна влада назвала повідомлення помилковими.

Об этом сообщает Компромат PRO

У Криму хакери зламали кілька російських радіостанцій та пустили в ефір попередження про можливі атаки. Про це радник так званої глави окупаційної влади півострова Олег Крючков написав у своєму Telegram-каналі.

У мережі з’явилися відеоролики, записані водіями автомобілів. У них можна почути попередження для мешканців Криму, яке записано жіночим голосом. Він говорить про те, що в регіоні незабаром можуть розпочатися масовані обстріли, тому місцевим жителям слід підготуватися до евакуації.

"У разі оголошення повітряної тривоги негайно слідуйте у найближче укриття, уникайте панельних споруд, об’єктів критичної та військової інфраструктури, не піднімайте невідомі предмети — вони можуть бути вибухонебезпечними. Майте зібрану і готову до використання "тривожну валізу" з переліком найнеобхідніших речей. Майте запас пального для свого автомобіля. У разі непередбачених обставин для організації належного сполучення з материковою частиною Російської Федерації буде організовано евакуаційні поромні переправи", — таке повідомлення пролунало з динаміків в авто.

Як стверджує Олег Крючков, повідомлення про погрози є хибними. Наразі окупанти відключають радіопередавачі та намагаються усунути причину злому.

Тим часом так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв на своєму каналі припустив , що Україна влаштувала "інформаційну атаку" зі зломом радіостанцій через "успішне відбиття атаки безпілотників". Однак він припустив, що реальна небезпека можлива — у такому разі жителів Криму мають повідомити одразу всіма існуючими каналами зв’язку, у тому числі аналоговими системами сповіщення з динаміками, встановленими на вулицях, які не можна зламати.

Источник: Инсайдер РУ