Грошей немає, але ви воюйте: "мобіки" з 52 регіонів Росії скаржаться, що їх "кинули" з виплатами

Читать на русском

Грошей немає, але ви воюйте: "мобіки" з 52 регіонів Росії скаржаться, що їх "кинули" з виплатами
Грошей немає, але ви воюйте: "мобіки" з 52 регіонів Росії скаржаться, що їх "кинули" з виплатами

Російські мобілізовані із 52 регіонів скаржаться на затримки виплат на всіх рівнях – від загальнодержавних до регіональних. При розширенні масштабів мобілізації проблеми з виплатами лише збільшуватимуться.

Об этом сообщает Люди

Про це повідомляють РосЗМІ. Солдати армії РФ масово відмовляються йти воювати.

"При розширенні масштабів мобілізації проблеми з виплатами тільки збільшуватимуться. По-справжньому масові проблеми з невиплатами почалися в січні 2023 року. Та й довести факт участі в бойових діях їх учасникам часто буває непросто", – йдеться у повідомленні.

Як зазначає джерело, у Чувашії близько двох тисяч солдатів написали рапорти на ім’я командира полку та відмовилися їхати в Україну. Вони вимагали обіцяну військкомом виплату від держави, а також регіональні виплати, посилаючись на главу регіону Олега Ніколаєва – він заявляв, що на супровід усіх заходів підтримки військовослужбовців та їхніх сімей із бюджету Чуваської республіки виділено 400 мільйонів рублів (192 млн грн – Ред.).

Крім того, добровольцям батальйону "Ангара" Іркутської області мали виплатити одноразово 200 тисяч рублів (95 тис грн – ред.). списки МО.

Також росЗМІ повідомляє, що сім’я тюменського учасника "СВО" намагається досягти обіцяних виплат. Протягом двох місяців військовий не отримував грошового забезпечення. Тільки після численних звернень до військкомату, військової прокуратури, МО, зарплата почала надходити на карту

У Забайкаллі регіональні виплати не отримують навіть військовослужбовці СВО за контрактом. Крім того, поранені на війні добровольці найчастіше не можуть отримати ні обіцяних 3 мільйонів (1.4 грн – Ред.), ні додаткових регіональних виплат за поранення.

"При цьому, гроші у всіх випадках виділяються... але грошей немає. Казнокради жують у своїх маєтках, а російських солдатів просто "кидають" з виплатами. Якщо вже зараз нічим платити, що буде далі, коли буде новий масовий заклик?", – повідомляється у джерелі.

Источник: Правда РУ