ЗСУ контратакували на Сватівському напрямку

Російські окупаційні війська перейшли до наступальних дій в районі Максютівки, Новоселівського, Куземівки , Макіївки, Белогорівка та Спірного, однак Сили оборони не лише відбивають атаки ворога на Сватівському напрямку, але й успішно контратакують та просуваються вперед.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомляє Мілітарі медіа центр із посиланням на командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського.

«Робота безпосередньо в районах бойових дій має на меті оперативне вирішення проблемних питань на місці. Це дає можливість володіти реальною обстановкою на місцях, а не за рапортами чи доповідями. В ході живого спілкування з командирами підрозділів ми розробили та реалізуємо нові підходи і бачення найскорішого досягнення успіху на окремих ділянках фронту. Кожні такі дії потребують ретельного планування, кропіткої підготовки військовослужбовців для їх практичного виконання, тобто узгоджених дій штабів та підрозділів для успішного виконання бойових завдань.

Тоді навіть чисельна перевага не допомагає ворогу. Як приклад, хочу відзначити роботу підрозділу 92-ї окремої механізованої бригади, який не лише відбив атаку ворога на Сватівському напрямку, але й успішно контратакував і на його «плечах» просунувся вперед на 400 метрів. Інший приклад, це успішні дії військовослужбовців 80 окремої десантно-штурмової бригади, які щоденно, крок за кроком, грамотними тактичними діями звільнили значну ділянку території в районі Іванівського лісу» , — цитує Сирського пресслужба.

Як зазначається, бої в цих районах тривають майже цілодобово, тому невипадково черговий візит командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського відбувся саме в тих частинах, які тримають оборону на найбільш напружених ділянках фронту.

«Аргумент»