Рєзніков заявив, що йому не надходила пропозиція очолити Мінстратегпром

резніков

Міністр оборони Олексій Рєзніков заявив, що йому не надходила пропозиція щодо посади очільника Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

Об этом сообщает Корупция Ру

Про це він повідомив Фактам IСTV.

"Я можу прокоментувати, що це для мене є новиною. У мене жодної розмови про Міністерство з питань стратегічної промисловості не було з президентом України, верховним головнокомандувачем", – зазначив він.

За його словами, у разі надходження такої пропозиції він відмовився б від посади голови Мінстратегпрому. Також він додав, що такої процедури переведення всередині уряду з міністра на міністра не існує – це рішення парламенту може бути лише за поданням прем’єр-міністра, якщо це не посада Міноборони чи МЗС.

"Якщо раптом мені така пропозиція надійшла б від президента України або прем’єр-міністра, то я відмовився б від неї, тому що я не маю експертизи, яка дозволяла б мені якісно бути міністром Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Тому я думаю, що це помилка", – підкреслив Резніков.

Він наголосив, що рішення про відставку міністра оборони або міністра закордонних справ може приймати лише президент, згідно з Конституцією України.

Раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив про плани провести перестановки в уряді.

Зокрема, за його словами, міністра оборони Олексій Резніков переведуть на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості. Його місце в Міноборони займе очільник розвідки Кирило Буданов.

При цьому будуть затверджені на посадах тимчасові виконувачі обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко та Служби безпеки Василь Малюк.

Источник: Компромат