Арахамія вчергове збрехав: Резніков залишиться міністром

Голова фракції партії «Слуга народу» в українсьому парламенті Давид Арахамія вчергове поширив інформацію, яку сам же протягом декількох годин і заперечив. Цього разу він спочатку заявив, що Буданов буде керівником Міноборони, Резніков очолить Мінстратегпром, а Малюк та Клименко очолять СБУ та МВС.А невдовзі заявив, що анонсованих ним кадрових змін цього тижня не буде.

Об этом сообщает Растрига

Як повідомляє Liga.net.,з посиланням на двох співрозмовників в керівництві Слуги народу, Олексій Резніков поки залишиться міністром оборони, оскільки 14 лютого має відбутись чергове засідання у форматі "Рамштайн". Ще одна причина – законодавство забороняє призначати на посаду міністра оборони військового.

Співрозмовники видання нагадали про норму закону про національну безпеку, яка чітко каже: міністр оборони призначається з числа цивільних осіб.

"Зеленський хоче, щоб міністром був військовий у погонах, – пояснює один із них. – Тому тут або знімати погони [з Буданова], або міняти закон. А як змінювати закон – незрозуміло, адже цивільний контроль це вимоги НАТО".

Крім того, 14 лютого у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбудеться наступна зустріч країн-союзників України у форматі "Рамштайн". Там можуть обговорювати питання передання Україні західних винищувачів та далекобійних ракет.

"Було б непогано, якби Резніков це закінчив", – каже співрозмовник.

LIGA.net поставила співрозмовникам логічне питання: навіщо тоді голова фракції Давид Арахамія публічно оголосив про заміну Резнікова на очільника Головного управління розвідки Кирила Буданова, адже про норму закону і Рамштайн було давно відомо.

Очевидною і вагомою причиною зміни риторики може бути і те, що за відставку Резнікова не назбирається голосів тих же Слуг.


Источник: Компромат