"Будете відповідати": Верещук звернулася до росіян, які всиновлюють викрадених українських дітей

Читать на русском

"Будете відповідати": Верещук звернулася до росіян, які всиновлюють викрадених українських дітей
"Будете відповідати": Верещук звернулася до росіян, які всиновлюють викрадених українських дітей

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук звернулася до росіян, які всиновлюють українських дітей.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Їх окупанти силою вивозять із захоплених ними територій до РФ. Верещук наголосила, що всі "прийомні батьки" та "опікуни" рано чи пізно відповідатимуть за те, що вони зробили.

Про це міністерка російською мовою написала у своєму Telegram-каналі 28 березня. Вона нагадала, що вивозити з України дітей-сиріт та передавати їх на усиновлення громадянам РФ – незаконно.

"Особливо бридко – це коли люди ще й публічно вихваляються тим, що усиновили вкрадених в Україні дітей", – додала міністерка.

Відповідальність за усиновлення викрадених дітей ляже як на самих опікунів, так і на всіх російських чиновників, причетних до злочинів.

Верещук повідомила, що Україні та міжнародним правоохоронним органам відомі імена багатьох росіян, які усиновили дітей, вивезених із України. "Наприклад, жителі Московської області Ірина Рудницька, Катерина Триполець, Денис Триполець, Михайло Сєріков, Марина Марченко тощо. Йдеться про багато десятків російських громадян, які чомусь вирішили, що їм дозволено всиновлювати викрадених з України сиріт", – пише вона.

Міністерка порадила громадянам РФ не всиновлювати українських сиріт, яких незаконно вивезли окупанти з України.

"Від російських посадових осіб вкотре вимагаю передати українській стороні всіх наших дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", – додала вона.

Раніше Верещук розповіла про організовану Росією схему викрадення українських дітей. Загарбники обманюють людей та пропонують їхнім дітям "відпочинок" чи "санаторне лікування" в РФ.

’’Будете відповідати’’: Верещук звернулася до росіян, які всиновлюють викрадених українських дітей

Источник: Компромат