"Хочемо вивести їх із зони комфорту": Буданов назвав три основні цілі ударів дронами по Росії та Криму

Читать на русском

"Хочемо вивести їх із зони комфорту": Буданов назвав три основні цілі ударів дронами по Росії та Криму

Керівник Головного управління розвідки України Кирило Буданов назвав три основні цілі України під час ударів дронами-камікадзе по російських окупантах. За його словами, це знищення систем ППО, авіації та пошкодження військово-виробничих потужностей країни-агресорки.

Про це глава ГУР сказав в інтерв’ю The Economist, оприлюдненому в понеділок, 18 вересня. Він наголосив, що Україна хоче вивести ворога із зони комфорту.

Буданов уточнив, що цілі нової масованої кампанії ударів БПЛА по росіянах – виснажити російську систему ППО, вивести з ладу транспортну та бомбардувальну авіацію, а також завдати шкоди військовим виробничим об’єктам Росії.

Крім того, має місце психологічна мета цих атак. Йдеться про те, що обстріл повинен викликати занепокоєння серед населення та порушувати нормальні економічні процеси всередині Росії. Наприклад, закриття великих аеропортів у Санкт-Петербурзі та Москві стало вже регулярним явищем.

"Дрони безумовно полегшать операції зі звільнення наших територій. Дрони не бояться, їх не шкода втрачати", – додав він.