Джемілєв повідомив, що не може потрапити в Крим, незважаючи на завершення п’ятирічного строку заборони на в’їзд

Джемілєв повідомив, що не може потрапити в Крим, незважаючи на завершення п’ятирічного строку заборони на в’їзд

Джемілєв є народним депутатом України

Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, нардеп від Блоку Петра Порошенка Мустафа Джемілєв не може потрапити на територію окупованого Криму, незважаючи на завершення дії п’ятирічної заборони на в’їзд, яку ввела російська влада.

Про це він повідомив 22 квітня виданню "Крим.Реалії".

"Три дні тому закінчився п’ятирічний строк рішення Росії про заборону. Але наприкінці минулого року вони ввели новий санкційний список, де є моє прізвище. І є заборона на в’їзд на територію Росії. Оскільки вони вважають Крим російською територією, відповідно, потрапити туди я не можу. Крім того, після заборони на в’їзд вони порушили проти мене кілька кримінальних справ і оголосили мене в розшук", – сказав Джемілєв.

За його словами, через дії окупаційної влади їхати на півострів йому зараз "просто немає сенсу".

Видання "Крим.Реалії" уточнює, що про заборону влади РФ на в’їзд у Крим строком на п’ять років Джемілєв повідомляв у квітні 2014 року.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Зараз між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.

Після анексії частина кримських татар покинула півострів.

Автор: eduard_456
Предыдущий материал

Всесвітній єврейський конгрес обурився спаленням опудала Іуди в Польщі, зробленого у стереотипному образі єврея

Следующий материал

Мошенник Бахматюк останется без водки

Коментарии (0)