Спалах кору в Україні: медики налякали статистикою захворюваності

Спалах кору в Україні: медики налякали статистикою захворюваності

У Центрі громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, оновили статистику захворюваності на кір. Лише протягом 16-го тижня кір підхопили 2 141 людина (1035 дітей), з початку року жертвами епідемії стали 41 тисяча 640 осіб (22 369 дітей).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, від ускладнень кору вже померли 15 осіб.

У Центрі громадського здоров’я додали, що з 12 до 18 квітня найбільше нових випадків захворюваності зафіксували в Харківській, Тернопільській, Київській, Львівській областях, а також у Києві.

Українські медики намагаються зупинити спалах кору в країні. Приміром, найближчими днями в Хмельницькій області розпочнеться спецоперація, оскільки в регіоні щотижня зростає кількість нових випадків захворюваності.

Інфографіка: 24 канал


Спалах кору в Україні: медики налякали статистикою захворюваності

Також повідомлялося, що в минулому році кір в Європі захворіли понад 82 тисячі осіб — це рекордно високий показник. На жаль, в стільки поганих показниках винна Україна. Всесвітня організація охорони здоров’я зазначала, що незважаючи на те, що в Європейському регіоні ВООЗ вакцинують більше дітей, ніж коли-небудь, показники щеплень розподіляються дуже нерівномірно по регіонах.

Автор: happyb00k
Предыдущий материал

У Пекіні розповіли про найближчу зустріч Путіна та Кім Чен Ина

Следующий материал

Керівник поліції Одеської області подав у відставку

Коментарии (0)