У старовинному готелі виявили 500 баночок з лякаючим вмістом: за їх допомогою підприємець лікував рак

У старовинному готелі виявили 500 баночок з лякаючим вмістом: за їх допомогою підприємець лікував рак

Crescent – готель, розташований в американському місті Юрика-Спрінгс, штат Арканзас. Його вважають недобрим місцем, адже тут постійно трапляються загадкові містичні історії, нібито пов’язані з темними силами. Готель був побудований в 1886 році. Він дуже швидко почав розсипатися на частини, через що переніс кілька суттєвих реставрацій. Ще в той час з’явилися чутки про те, що дана будівля проклята. Примітно, що в різний час вона належала кільком досить таємничим особистостям.


Одним із власників був винахідник і радіоведучий на ім’я Норман Бейкер. Він придбав Crescent в 1937 році і перетворив його на приватну клініку для онкологічних хворих. Варто відзначити, що у нього не було ні медичної освіти, ні ліцензії. Незважаючи на це, він стверджував, що знайшов ліки від раку, яким і лікував пацієнтів. У 1940 році Бейкера заарештували за звинуваченням у шахрайстві, він провів у в’язниці кілька років.


Норман помер багато років тому. Але нещодавно сталося те, що змусило знову про нього заговорити. Сьюзен Бентон, ландшафтний художник, під час робіт біля історичного готелю натрапила на щось незвичайне. Вона виявила в землі кілька пляшечок, колб і баночок з таємничим змістом. Археологічна група відкопала близько 500 таких судин. Вчені припустили, що в цих баночках знаходяться знамениті ліки від раку, який винайшов Бейкер.


Їх відправили до криміналістичну лабораторію Університету Арканзасу. Дослідники вивчили вміст колб і з’ясували, що в деяких з них зберігалася заспиртована людська плоть. Судячи з усього, Норман брав зразки тканин у пацієнтів і зберігав їх.

Деякі конспірологи вважають, що підприємцю дійсно вдалося знайти ліки від страшної хвороби. Але американські фармацевтичні корпорації не допустили медичну революцію. Вони зробили все, щоб запроторити Нормана за ґрати і утримати в таємниці його відкриття.

"Знай.uа" писав, що дієта з високим вмістом цільнозернових продуктів, висівок і злакових волокон знижує риск виникнення раку печінки.

Автор: tana_cat
Предыдущий материал

Thousands of penguin chicks wiped out

Следующий материал

Кусок фольги – и ты звезда: полуобнаженная Лорак спародировала Меркьюри

Коментарии (0)