Спливли невідомі деталі конфлікту Зеленського з Масляковим: “Був підданий анафемі”

Спливли невідомі деталі конфлікту Зеленського з Масляковим: “Був підданий анафемі”

Засновник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський відмовився зраджувати своїх друзів заради кар’єри

Переможець виборів в Україні зізнався, чому 15 років тому посварився з президентом КВН Олександром Масляковим. Як виявилося, після відходу з клубу гумориста наполегливо заважали робити власне шоу.

Володимир Зеленський нагадав, що довго грав в різних лігах КВН. Він провів у грі близько 10 сезонів. На фестивалі в Сочі комік дебютував у складі команди «Запоріжжя-Кривий Ріг транзит». А пізніше з’явився знаменитий “Квартал 95”.


квартал 95

«Пацану з провінційного міста вирватися дуже складно, а команді … Команді з України неможливо було взагалі, а вже команді з Кривого Рогу …», – підкреслив Володимир Зеленський. Він заявив, що не дивлячись на всі складнощі дуже вдячний КВН, який дав «кварталівцям» великий поштовх в гуморі.

«Квартал 95», успішно виступив у Вищій лізі. І навіть дійшов до фіналу з москвичами: «Усі казали:« Та що це таке: збірна Москви грає проти криворіжців? Не може такого бути, щоб вони у москвичів виграли!». Але вирвати перемогу не вдалося.

Володимир Зеленський зізнався, що після відходу з гри йому запропонували стати редактором КВН. А команду Олександр Масляков вирішив розпустити, відправивши інших учасників додому.

«Ну, для мене це взагалі болюче питання: що таке розпустити друзів? Це що, раби?», – розлютився гуморист. Він додав, що розлучитися з членами своєї команди не готовий: «І конфлікт грунтувався на тому, що таке «разом з хлопцями» треба щось робити!».У підсумку всі учасники “Кварталу” повернулися в Україну і почали створювати власний проект в Києві. Саме там вони дали перший концерт «Вечірнього кварталу». Володимир Зеленський стверджує, що спочатку колективу ставили палиці в колеса. Одного разу навіть закривали Жовтневий палац, щоб артисти не могли потрапити в приміщення. Але комік Не бере точно назвати зловмисників.

«Тим не менше, ми провели першу зйомку, а це означало: все, ти вийшов з КВНу в самостійне життя. І я був підданий анафемі – мені так і говорили », – розповів Володимир Зеленський журналістам. «Я взагалі вважаю, що сьогодні потрібно жити так, щоб не було соромно завтра. Мене так вчили, і я так вчиняю завжди, в 99% випадків».

Володимир Зеленський поділився, що через сім років після відходу з КВН він зустрівся з Олександром Масляковим. Президент клубу заявив, що радий за колишнього вихованця, який став успішним і шанованим артистом на батьківщині. У відповідь шоумен подякував Маслякова.

Автор: wwold
Предыдущий материал

Майбутнє Хацкевича в "Динамо" вирішиться після закінчення сезону – Суркіс

Следующий материал

Грузинская прокуратура подозревает украинку в торговле детьми

Коментарии (0)