Посол США в Німеччині Гренелл заявив про ризик санкцій для компаній, що працюють із РФ в енергетичному секторі

Посол США в Німеччині Гренелл заявив про ризик санкцій для компаній, що працюють із РФ в енергетичному секторі

Гренел заявив, що трубопровід робить європейські країни залежними від РФ

Посол США в Німеччині Річард Гренелл попередив німецькі компанії про ймовірні обмеження з боку США у зв’язку з їхньою участю в проекті газопроводу "Північний потік – 2", повідомило 3 травня німецьке видання Focus.

Посол зазначив, що компанії, які працюють в російському енергетичному експортному секторі, "ризикують одержати потенційні санкції".

Посол також підкреслив, що європейські країни роблять себе залежними від РФ через трубопровід.

"Північний потік – 2" – другий газопровід, який має зв’язати Росію з Німеччиною дном Балтійського моря. Протяжність маршруту – понад 1200 км, потужність нового трубопроводу становитиме 55 млрд м³ газу на рік. Вартість проекту – €9,5 млрд, його навпіл фінансують російський "Газпром" і п’ять європейських компаній. У "Газпромі" прогнозують, що "Північний потік – 2" введуть в експлуатацію до кінця 2019 року.

Німеччина, Фінляндія і Швеція дозволили прокладати трубопровід через свою територію, Данія – ні. Оператор проекту запропонував прокласти трубопровід в обхід Данії.

Влада України, Польщі, Угорщини, Молдови, Румунії, Чехії, Словаччини, Латвії, Литви та Естонії вважає "Північний потік – 2" загрозою для енергетичної безпеки Європи.

Автор: finikova_malina
Предыдущий материал

В Киевской области задержан гражданин России из списков Интерпола

Следующий материал

Практические советы Анны Рымаренко: как одеться стильно, если ты — девушка plus size

Коментарии (0)