Хіти тижня. Брудна пляма на репутації Росії: Чехія вдалася до надзвичайних заходів через вимушену відмову від російської нафти

Хіти тижня. Брудна пляма на репутації Росії: Чехія вдалася до надзвичайних заходів через вимушену відмову від російської нафти
Нафтопереробний завод Unipetrol у чеському місті Літвінові одержує нафту з резервів країни з 1 травня.Про це заявив глава адміністрації державних матеріальних резервів Чехії Павел Швагр, передають з посиланням на Radio Praha.

Чехія (як і низка інших країн) 25 квітня припинила отримувати російську нафту, що надходить трубопроводом "Дружба", у зв’язку із забрудненням сировини високим вмістом хлорорганічних сполук.

Задля компенсації із чеських резервів застосують понад 100 тисяч тонн нафти, йдеться у повідомленні.

2 травня RFE/RL повідомило, що "чисті" російські поставки нафти почали надходити в Білорусь через нафтопровід "Дружба", і що поставки по трубопроводу до 10 травня можуть досягати від 60 до 70 відсотків потужності.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Автор: tana_cat
Предыдущий материал

"Шахрайки": Никита Добрынин, Яна Клочкова, Полина Логунова на гала-премьере фильма в Киеве (фото)

Следующий материал

Український депутат боїться швидкого розпаду країни

Коментарии (0)