Путіна підняли на сміх у День Перемоги 9 травня: карлик-вигнанець

Путіна підняли на сміх у День Перемоги 9 травня: карлик-вигнанець

Президент Росії Володимир Путін знову осоромився, що помітили в мережі. На цей раз користувачі посміялися над ним під час "Парада Перемоги" в Москві, який традиційно проводиться 9 травня, передає Politeka.

Про те, хто приїхав до Москви на важливий захід повідомив пропагандист Дмитро Смирнов в Twitter.

"Володимир Путін прийшов на Червону площу з Нурсултаном Назарбаєвим: Екс-президент Казахстану приїхав до Москви на Парад Перемоги", — сказано в повідомленні.

Користувачі мережі з гумором сприйняли цю новину. Вони відзначили, що президент Росії остаточно став "ізгоєм", тому що більше ніхто не приїхав до Москви на щорічний "Парад Перемоги".

"Більше ніхто не побажав зашкваритися", "Так до Х*йлу, найвпливовішої людини світу, ніхто і не приїхав? Гребують…", "Два упиря-узурпатора. Але хоч один колишній", "Карлик-ізгой", "І з гвардійською стрічкою поперевертав", — пишуть коментатори.

Повідомляється, що він піднявся на трибуну разом з президентом Росії Володимиром Путіним і прем’єр-міністром Дмитром Медведєвим.

Примітно, що більше ніхто з глав країн, яких торкнулася Друга світова війна, не захотів відзначати цей день з Путіним, який розв’язав військовий конфлікт на українському Донбасі.

Як повідомляв Знай. ua, "Безсмертний полк" Путіна зганьбився на весь світ.

Знай. ua писав, що Путіна кинув весь світ у День перемоги.

Автор: patryot2010
Предыдущий материал

Заснув за кермом: в Києві легковик з військовими врізався у вантажівку. Відео

Следующий материал

Волочкова на Мальдивах отметила один миллион подписчиков в Instagram 

Коментарии (0)