Гройсман зізнався, про що говорив з Порошенком і Зеленським після виборів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після другого туру голосування на президентських виборах мав розмову з чиним гарантом Петром Порошенком і переможцем президентських перегонів Володимиром Зеленським.

Про те, як пройшло його спілкування з Порошенком і Зеленським прем’єр розповів у програмі "Час відповідати".

За словами Гройсмана, він розмовляв з Порошенком і до, і після виборів, і це була в цілому "нормальна розмова". Однак, як уточнив прем’єр, у цій розмові не підводилось якогось підсумку президентської кампанії Порошенка. На думку Гройсмана, Порошенко зараз сам аналізує що і яким чином відбувалось.

"Нормально, з точки зору розмови в цілому. Однак я з ним не підводив підсумків його президентської кампанії. Думаю, він сам зараз аналізує, що відбувалося, яким чином. Це вибори: хтось перемагає, а хтось займає друге місце" , — розповів він.

Гройман також зізнався що через пару днів після виборів зустрічався із Зеленським. За словами прем’єр-міністра, він раніше не був знайомий з шоуменом.

"Познайомилися. Це була перша зустріч. Враження абсолютно нормальне. Поспілкувалися, обмінялися думками про те, як ми бачимо цей світ і в мене склалося абсолютно нормальне враження", – сказав Гройсман.

На запитання ведучого, чи бачить себе Володими Гройспан прем’єром при президенті Зеленському, він відповів:

"Мандат на те, хто буде прем’єр-міністром, дають люди. Очевидно, що наш уряд буде працювати до майбутніх парламентських виборів, я думаю, що вони відбудуться строково у жовтні. І я сказав про те, що буду брати участь у парламентських виборах 2019, і буду йти з тими думками і планами, які є, щоб у наступній каденції бути більш ефективним. Я вважаю, що через прямі вибори в парламент я матиму більший суспільний мандат, якщо люди мене підтримають".

Володимир Гройсман | Час відповідати з Валерієм Калнишем

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман про розмову з Порошенком після виборів, враження від першої зустрічі з Зеленським, створення нової партії та про те, як йому вдалося схуднути. Про все це — в програмі “Час відповідати” з Валерієм Калнишем.

Geplaatst door Новое Время op Vrijdag 10 mei 2019
Автор: katerinabil
Предыдущий материал

Путин шлепнулся плашмя на лед во время хоккейного гала-матча в Сочи

Следующий материал

Футболіст, який кричав "Слава Україні" в Росії, очолив збірну Хорватії

Коментарии (0)