Україна відкрила почесне консульство на Сардинії

Україна відкрила почесне консульство на Сардинії

Церемонія відкриття консульства в Кальярі відбулася 10 травня

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив 12 травня у Facebook, що на острові Сардинія в Італії урочисто відкрили почесне консульство України.

"У ці дні на Сардинії багато важливих подій і корисних знайомств. Урочисто відкрили почесне консульство України в місті Кальярі. України та українського тут стає все більше в політичному, економічному, а головне – в людському вимірі. І це, безумовно, дуже тішить", – написав міністр.

На сайті посольства України в Італії йдеться, що церемонія відкриття консульства в Кальярі відбулася 10 травня.

"Україну на Сардинії представлятиме досвідчений і енергійний почесний консул Ентоні Гранде, що, безумовно, сприятиме посиленню міжрегіонального діалогу, розвитку економічної і культурної співпраці та захисту прав української громади італійського острова", – йдеться в повідомленні диппредставництва.

Клімкін також повідомив, що в одному з парків Кальярі кілька років тому встановили перший у Західній Європі пам’ятник жертвам Голодомору в Україні 1932–1933 років.

"Тут дуже гостро відчуваєш, що Голодомор – це трагедія не лише для України, це злочин, який жахає своєю жорстокістю через кордони і покоління", – зазначив міністр.

https://www.facebook.com/pavloklimkin.ua/posts/872673589746665
Автор: kado4nikov
Предыдущий материал

В Украине халатность врача вновь убила малыша

Следующий материал

Пошлины Трампа и курс гривны. Как торговая война между США и Китаем скажется на украинской экономике

Коментарии (0)