Півтори тисячі квітів прикрасили клумби Козельця (Фото)

Півтори тисячі квітів прикрасили клумби Козельця (Фото)

  • Півтори тисячі квітів прикрасили клумби Козельця (Фото)

  • Півтори тисячі квітів прикрасили клумби Козельця (Фото)

  • Півтори тисячі квітів прикрасили клумби Козельця (Фото)

Закінчився квітень, а з ним підійшов до завершення і місячник благоустрою в Козелецькій громаді. Участь у ньому взяли усі старостинські округи і сам Козелець. Фінальним акордом «Челенджу чистоти» стало прикрашення центру громади квітами. Загалом на клумбах селища висадили 1 500 кущів петуній, сальвій, агератуму, цинерарій, аліссіуму, лобелій та бегоній.

Працівники апарату селищної ради старанно насаджували квіточки біля міського парку, відділення «Укрпошти», приміщення селищної та районної ради. До речі, нині вже зеленіють на клумбах кущі троянд, котрі минулої осені подарував для селища приватний підприємець Олександр Заєць, – усі прийнялися і готові цьогоріч порадувати квітами. Тепер же для закупівлі квітів спонсорами виступили Інститут геоінформаційних технологій, Козелецька районна рада та районна державна адміністрація, депутати Козелецької селищної ради – М. Михед, С. Погребовський, О. Набільський, члени виконкому – Т. Єфремова, С. Роговенко, Г. Москалець, М. Карась, обидва радники голови громади – А. Ткаченко і Р. Шидловський, а також приватні підприємці – В. Петров, О. Бригинець, І. Кобець, Г. Дідовець, М. Санченко, Г. Кужель, С. Михед, С. Приходько, О. Швед. Ці люди справді переймаються виглядом свого рідного Козельця. Шкода, що далеко не всі вчиняють так само відповідально, адже цього року до громадських прибирань долучилися не всі козелецькі підприємці. Деякі замість власними руками взятися за наведення ладу обрали позицію вичікування, коли ж їх змусять це робити. Та ніхто нікого не змушував – кожен несе власну відповідальність, і за порядок та красу на вулицях свого населеного пункту також. Чи зрозуміють це нарешті мешканці громади? Час покаже.

Автор: safaniuk
Предыдущий материал

"Першочергово розглянути дату інавгурації". Савченко і Купрій влаштували перепалку на засіданні погоджувальної ради Ради. Відео

Следующий материал

На Вінниччині реалізовується проект щодо розвитку підприємницьких компетенцій в учнів ПТНЗ

Коментарии (0)