Документи київського забудовника житлового комплексу "Патріотика на озерах" діють, змін до реєстру не вносили – заступник голови КМДА

Документи київського забудовника житлового комплексу

Олександр Спасибко: Ми розуміємо, що ця територія може бути освоєна під житлове будівництво

Пакет дозвільної документації і договір оренди забудовника ЖК "Патріотика на озерах" – чинні, жодних змін до відповідного реєстру не вносили, повідомив заступник київського міського голови Олександр Спасибко під час засідання комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Відео засідання опубліковано на Facebook-сторінці "Патріотика на озерах".

Відповідаючи на запитання заступника голови комітету Олени Бабак про документи на проведення будівельних робіт, чиновник зазначив: "Вони відповідають чинному законодавству. Узагалі, якщо говорити про генеральний план, місто має розвиватися в південно-західному напрямку. Тому, за містобудівною документацією, там нічого не суперечить генеральному плану. Ми розуміємо, що ця територія може бути освоєна під житлове будівництво".

Заступник міського голови визнав, що забудовник діє відповідно з чинним законодавством і йому було надано певні рекомендації містобудівної ради, які стосувалися щільності забудови і благоустрою. Бабак зазначила, що договір залишається чинним, проте ситуація вимагає ретельнішого вивчення.

За результатами засідання комітету було ухвалено рішення провести додаткові консультації з інвесторами та представниками Київської міської державної адміністрації.

Одночасно із засіданням комітету представники відділу контролю за благоустроєм Дарницького району разом із невідомими блокували будівництво, повідомили у "Фейсбуці" активісти громадської організації "Патріотика на озерах".

У квітні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв звернутися до мера Києва Віталія Кличка, щоб розібратися з блокуванням будівництва житлового масиву на Осокорках.

Будівельні майданчики житлового комплексу "Патріотика на озерах" та електропідстанції "Аркада" атакували не один раз. 22 вересня минулого року поліція затримала приблизно 50 осіб – це й активісти, й охоронці будівництва. 17 серпня поліція Києва вже затримувала на будівництві на Осокорках приблизно 80 осіб із битами та зброєю.

Територію Південних Осокорків, зокрема біля біля озера Небреж, планували під забудову ще кілька десятиліть тому, заявив Кличко 26 вересня на зустрічі з представниками забудовника житлового комплексу "Патріотика на озерах", громадськими активістами, керівниками профільних департаментів та правоохоронцями.

Будівельній компанії він запропонував зробити детальний макет, щоб місцева громада могла переконатися, що нічиїх інтересів порушено не будеь, і додав, що Київська міська державна адміністрація перевірить план будівництва. Мер зазначав, що на лівому березі Києва потрібна інфраструктура, розвиток якої передбачено планом забудови Осокорків, – зокрема буде побудовано нові школи і дитячі садки, обладнано зони для відпочинку навколо озер.

Автор: olegkorsun
Предыдущий материал

Суд припинив повноваження голови ВККС і його заступника

Следующий материал

К чиновникам из Росимущества по Петербургу и Ленобласти пришли с обысками

Коментарии (0)