Стало відомо, коли поховають Сергія Доренка

Стало відомо, коли поховають Сергія Доренка

Хіміко-біологічна експертиза підтвердила версію про природну смерть російського пропагандиста Сергія Доренка, який помер 9 травня в Москві, і виключила можливість смерті журналіста внаслідок отруєння. Похорони Доренка відбудуться в п’ятницю, 17 травня, на Троєкуровському кладовищі в Москві.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили на сайті радіостанції «Говорить Москва».

“В крові і тканинах Доренка не виявлено слідів отруйних речовин”, – йдеться в повідомленні.

Наразі офіційного підтвердження цієї інформації поки немає – за словами гендиректора радіостанції Володимира Мамонтова, документи ще не готові, але мають надійти до редакції найближчим часом, після чого висновок відразу ж буде опубліковано.

Прощання з Сергієм Доренком відбудеться в п’ятницю о 11:00 на Троєкуровському кладовищі. Його вдові нарешті дозволили забрати тіло з моргу. Після прощання тіло журналіста кремують.

Раніше в мережі з’явилися фото з місця ДТП і відео моменту аварії в Москві, в якій 9 травня помер відомий російський пропагандист Сергій Доренко.

Додамо, що дочка загиблого журналіста Сергія Доренка попросила правоохоронців з’ясувати причини смерті її батька. Катерина Доренко в своїй заяві в поліцію зазначила, що нинішня дружина її батька – «зацікавлена особа» в смерті журналіста.


Додайте «Народну правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Автор: gallam1
Предыдущий материал

German businessmen invited to join privatization of Kazakhstani companies

Следующий материал

Несвоевременный запуск рынка электроэнергии подорвет доверие ЕС к Украине — Мартовицкий

Коментарии (0)