Українка втратила руку на роботі у Польщі

Українка втратила руку на роботі у Польщі

У Польщі судять роботодавця жінки, яка втратила на роботі руку, прокуратура обвинувачує його у недбальстві, інформує 1NEWS з посиланням на .Трагічний випадок із 30-річною громадянкою України Оленою Романенко трапився у середині грудня 2017 року у пральні міста Любонь, куди жінка прийшла працювати місяцем раніше. Прасувальний каток, за яким вона працювала, втягнув і дуже травмував її руку. Кінцівку вдалося звільнити, однак лікарі не змогли її врятувати.

Познанська прокуратура обвинуватила роботодавця українки у недбальстві, а також у тому, що він ненавмисно наразив працівницю на безпосередню небезпеку втрати життя або серйозну шкоду здоров’ю, заподіявши у жінки інвалідність.

Крім того, за словами прокуратури, працевлаштовуючи українку, працедавець не тільки не подбав про її підготовку до відповідної роботи, але й найняв жінку без необхідного дозволу та медичної довідки.

Під час судового процесу підсудний не визнав свої вини і відмовився давати пояснення, відповідаючи тільки на запитання свого адвоката. Раніше він заявив, що “жінка говорила та розуміла польською мовою і знала, як обслуговувати машину”. Крім того, як запевнив обвинувачений, прасувальний каток був справним і не мусив мати захисних щитів, а працівники Державної інспекції праці застережень не мали. А тому, як наполягав у суді роботодавець, це був “просто нещасний випадок”.

Абсолютно іншої думки була Олена Романенко. Жінка розповіла про важкі умови, у яких вона працювала в пральні. За її словами, вона мусила працювати 12 годин щодня. Трагічного дня вона намагалася витягнути з катка частину білизни, що застрягла у машині, але заведений каток спочатку втягнув її пальці, а потім руку, завдавши важких травм. Руку вдалося звільнити тільки за кількадесят хвилин. На жаль, у лікарні медики могли вже тільки ампутувати кінцівку жінки.

Автор: snowy_dream22

Похожие матриалы по тегу

Дмитрий Торнер от партии Медведчука был снят с выборов за уголовные дела и мошенничество
Росія відреагувала на висновки JIT щодо зв’язку терористів "ДНР" і ФСБ РФ у справі МН17
Метро Берліну прикрасили плакати міст України
Курс валют: євро коштує менше ніж 27 гривень, долар також втратив позиції
Україна закликала країни – члени ООН підтримати резолюцію щодо Криму
Рада ухвалила держбюджет-2020, слідча група щодо MH17 установила зв’язки бойовиків "ДНР" із Росією. Головне за день
Голова Комітету з розвідки США прокоментував підсумки першого дня відкритих слухань щодо імпічменту
У США відмовляються розслідувати питання затримки фінансування України
Луценко сказав, що протягом останнього року у ГПУ почувався, як "хлопчик для биття"
ООН: За час конфлікту в Україні загинуло приблизно 13 тис. осіб, понад 29 тис. дістали поранення
Предыдущий материал

Бывший кандидат в президенты озвучил свои условия объединения с другим бывшим кандидатом

Следующий материал

Комаровский дал неожиданный ответ на вопрос о газировке детям

Коментарии (0)