“Прийшов до ресторанного бізнесу, будь людиною! ” - Діана Гончарук

“Прийшов до ресторанного бізнесу, будь людиною! ” - Діана Гончарук

Вона сильна та рішуча, її посмішка та тонке почуття гумору надихають. Свій шлях у ресторанному бізнесі вона розпочинала з офіціанта, та завдяки наполегливій праці досягла високого рівня. Вона не уявляє свого життя без роботи, бо віддається улюбленій справі на повну. Її поважають колеги, нею пишаються рідні. Діна Гончарук - управляючий директор ресторану Фазенда, сильна особистість, яка завдяки власній праці стала відомою вінничанкою!

- "У критичній ситуації, треба з посмішкою говорити “ так, я вас почула, ми все зробимо” , потім вирішувати проблеми по мірі їх надходження” - говорить у своєму інтерв'ю Діана Гончарук. - Я не уявляю свого життя без роботи, без мого ресторану Фазенда. Якщо ти хочеш, щоб ресторан процвітав, ним треба жити.”
 

Ресторанна справа завжди була не з легких. На плечах кожного ресторатора лежить величезна відповідальність. Для того, щоб твій заклад був успішним потрібно завжди бути на часі, розумітись на всіх аспектах бізнесу, вміти працювати з людьми. Діана Гончарук, розповіла у своєму інтерв'ю, як працює ресторан Фазенда працює з середини, які стосунки в колективі, з якими проблемами стикаються працівники сфери обслуговування та головне поділилась секретом власного успіху. Ексклюзивним в розмові стали відверті зізнання про особисте життя, спогади з дитинства та плани на майбутнє. Тож хто вона, Діана Гончарук Дивіться в нашому відео.

Автор : Любов Завальнюк

Джерело : http://the-first.tv

Автор: hanafit07

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Курс валют на 19 мая: гривна победоносно возвысилась над евро

Следующий материал

В Харькове в результате взрыва гранаты погибли два человека, ещё один получил ранения

Коментарии (0)