У компанії Бахматюка заявили, що Гонтарева готує проти нього чорну піар-кампанію

У компанії Бахматюка заявили, що Гонтарева готує проти нього чорну піар-кампанію

Олег Бахматюк: В "Укрлендфармінгу" підкреслили, що Бахматюк готовий до діалогу

Компанія "Укрлендфармінг", яка належить українському бізнесменові Олегу Бахматюку, заявила про підготовку з боку екс-голови Національного банку України Валерії Гонтаревої чорної піар-кампанії проти Бахматюка. Текст заяви опубліковано на сайті компанії.

"На конференції Game of Thrones: Final Season? СЕО УЛФ Олег Бахматюк заявив, що "екс-керівник НБУ Валерія Гонтарева завдала шкоди економіці України не менше ніж Путін". Інші спікери наголосили на тому, що як мінімум половина банків, які були виведені з ринку за часів правління Валерії Гонтаревої, були ліквідовані незаконно. Більше того, згідно з оцінками наглядової ради НБУ, втрати держави від непродуманої політики НБУ періоду правління Гонтаревої склали 38% ВВП країни. У той же час нам стало відомо, що Валерія Гонтарева і її оточення планує провести брудну піар-кампанію проти Олега Бахматюка, і, на жаль, до цього може бути залучено (свідомо чи несвідомо) керівництво Національного банку України", – ідеться в заяві.

У компанії наполягають, що Гонтарева має приїхати в Україну для публічної дискусії.

"Уже минуло більше року з того моменту, як Олег Бахматюк запропонував реструктуризувати борги його ліквідованих банків, але, на жаль, керівництво НБУ зробило все від себе можливе, щоб не сісти за стіл переговорів. Тим самим держава Україна втрачає значні кошти через "особливу" позицію керівництва НБУ. Ми закликаємо Валерію Гонтареву не ховатися у Лондоні і приїхати до України для публічної дискусії з приводу так званого очищення банківської системи і її дій по знищенню економіки країни", – зазначають автори.

В "Укрлендфармінгу" підкреслили, що Бахматюк готовий до діалогу.

"Олег Бахматюк, як і раніше, притримується політики відкритості та прозорості готовий узяти участь у дискусії. Наша позиція – це конструктивний діалог, за якого всі сторони мають можливість висловитися. Кінцева мета, яку ми переслідуємо, – добробут українців, і не тільки тих 30 тисяч, які працюють у нашому холдингу, а й мільйонів інших, на покращення добробуту яких можуть піти кошти, які Олег Бахматюк хоче і готовий повернути", – підсумували в компанії.

У березні 2015 року НБУ ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації "VAB Банку", найбільшим акціонером якого був бізнесмен Олег Бахматюк.

Автор: alexey_soloviev
Предыдущий материал

Зеленский пообещал сделать все возможное, чтобы не допустить в будущем преследования по политическим мотивам

Следующий материал

Чого бояться чоловіки: 6 головних сексуальних страхів

Коментарии (0)